Svícen Kastehelmi iittala světle hnědý linen

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 4

Svícny poseté kapkami rosy.

Dostupnost skladem
530 Kč    
Značka IITTALA
Kategorie Svícny
 

Design: Oiva Toikka 1964


Svícny Kastehelmi se zapálenou čajovou svíčkou jsou nádherné. Jsou součástí ikonické kolekce Kastehelmi – v překladu "kapky rosy" – od finské značky iittala. Vyrábějí se v krásné barevné škále, která umožňuje vytvořit si osobní sbírku, či použít je k barevným obměnám interiéru. Vyberte si z dalších odstínů a nebojte se netradičních kombinací. My je moc rádi, společně se svícny Kivi, dáváme přátelům o vánocích, a tak vzniká sbírka připomínající každý rok, který spolu prožijeme.

Tato romantická kolekce skleněných táců, talířů, misek, svícnů a textilu, čerpá inspiraci z kapek rosy lesknoucích se jako řada perel v ranním slunci. Ve světle žárovek či svíček se opravdu třpytí jako kapky rosy. Její krásu jen potvrzuje to, že se vyrábí už půl století. A pokud vás překvapuje, že některé barvy jsou výrazně dražší než jiné, je to z toho důvodu, že v těchto barvách jsou použity velmi drahé přísady, které ještě navíc prodlužují dobu výroby.  


O KOLEKCI KASTEHELMI:

Kolekce Kastehelmi byla navržena v roce 1964. Designér Oiva Toikka se inspiroval finskou přírodou, zejména kapkami rosy v trávě, a vytvořil nadčasovou a nádhernou kolekci nádobí, kterou firma iittala znovu obnovila v roce 2010. Pro velký úspěch ji každoročně rozšiřuje o nové produkty a případně barvy původních produktů. Pokud se říká, že iittala je sběratelská láska na celý život, tak Kastehelmi dělá v tomto směru této značce skvělou reklamu. 


  • V dárkové krabičce
  • Velikost: 6,4 cm
  • Materiál: sklo
  • Údržba: jen ruční mytí

Podobné produkty

Materiál sklo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: