Utěrka / malý ručník KASTE Lapuan Kankurit 48x70 cm béžovo-bílá

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 4

Do koupelny i do kuchyně... nic jiného už nebudete chtít.

Dostupnost na dotaz
599 Kč    
Značka LAPUAN KANKURIT
Kategorie Osušky a Ručníky
 

Design: Anu Leinonen


Další z krásných ručníků tkaných v tradiční finské přádelně Lapuan Kankurit, je vyroben z nádherného lnu pěstovaného dle standardů Öko-Tex. My ho používáme nejen jako malý ručník k umyvadlu, ale je stejně tak vhodný i jako utěrka nebo jako lehký skladný ručník na cesty.


O ZNAČCE LAPUAN KANKURIT:

Hlavní myšlenkou firmy je být v souladu s přírodou, udržitelný rozvoj pro ně není jen prázdnou frází a čisté přírodní materiály jsou tou největší firemní hodnotou. Kombinace moderní techniky a kreativity finských designérů představuje to nelepší ve svém oboru. Neexistuje žádný správný nebo špatný způsob, jak používat výrobky Lapuan Kankurit: přikrývky mohou být také použity jako ubrusy nebo děliče prostorů. Vysoce kvalitní textilie z pouze přírodních materiálů vás budou těšit po desetiletí, což znamená, že zde můžete také nechat trvalé dědictví pro budoucí generace. 


  • Velikost: 48 x 70 cm 
  • Materiál: 100% len European masters of linnen
  • Údržba: před prvním použitím nejprve vyperte, perte na 40 °C až 60 °C, nepoužívejte bělidla ani aviváž, doporučujeme používat malé množství šetrného pracího prášku, doporučujeme nesušit v sušičce
Designér Anu Leinonen
Velikost 48 x 70 cm
Materiál 100% len – European Masters of linen
Barva béžovo-bílá / white-linen

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: