Utěrka Kastehelmi iittala 47x70 cm hnědá linen*

 
Poslední kusy! Efekt lupa
 

Lněné utěrky s ikonickým vzorem kapek rosy.

Dostupnost poslední kusy, již nebudou
399 Kč    
Značka IITTALA
Kategorie Utěrky a zástěry
 

Design: Oiva Toikka 1964


Pokud s námi sdílíte nadšení pro život s krásnými věcmi, co se často používají, utěrky mezi ně bezesporu patří. Pro nás jsou něčím, do čeho zabalíme čerstvě upečený bochník kváskového chleba, čím přehodíme letní koláč, když ho neseme jako dárek na návštěvu, čím leštíme skleničky, nebo je prostě používáme jako ubrousek na jídelním stole.

Tato romantická kolekce skleněných táců, talířů, misek, svícnů a textilu, čerpá inspiraci z kapek rosy lesknoucích se jako řada perel v ranním slunci. Ve světle žárovek či svíček se opravdu třpytí jako kapky rosy. Její krásu jen potvrzuje to, že se vyrábí už půl století.


O KOLEKCI KASTEHELMI:

Kolekce Kastehelmi byla navržena v roce 1964. Designér Oiva Toikka se inspiroval finskou přírodou, zejména kapkami rosy v trávě, a vytvořil nadčasovou a nádhernou kolekci nádobí, kterou firma iittala znovu obnovila v roce 2010. Pro velký úspěch ji každoročně rozšiřuje o nové produkty a případně barvy původních produktů. Pokud se říká, že iittala je sběratelská láska na celý život, tak Kastehelmi dělá v tomto směru této značce skvělou reklamu.


  • Velikost: 47 x 70 cm
  • Materiál: len
  • Údržba: praní na max. 60 °C 
Materiál len

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: