Bobří hráz Plantoys

 
Efekt lupa
 
Dostupnost skladem
660 Kč    
Značka PLANTOYS
Kategorie Hračky
 
Bobří hráz je hra na způsob Mikáda - bobra si posaďte na hromádku dřeva a snažte se odebrat jednotlivé špalíky, a dávejte u toho pozor, abyste ho neshodili. Komu spadne, ten prohrává...

O ZNAČCE PLANTOYS:

Krásné hračky ze dřeva, kvalitní zpracování a ekologická výroba. Hračky PLAN TOYS podporují hru, kreativitu a učí děti hrou. Jejich úspěch potvrzují desítky ocenění z celého světa. A proto mají místo i u nás v arki. Vybrali jsme takové, které se hodí do skandinávsky laděných minimalistických domovů.

Značka s více než třicetiletou tradicí, která vznikla v roce 1981 na jihu Thajska, a zde také vyrábí dodnes. Ve své produkci využívá dřevo kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko a tím pádem již nejsou pro farmáře užitečné. Ve výrobním procesu se dbá na používání solární energie a biomasy, lepidla jsou bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, tj. bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Obaly a tištěné materiály jsou z recyklovaného papíru. I vztahy k zaměstnancům jsou předmětem zájmu firmy, akreditace o sociální odpovědnosti je toho důkazem. A my jsme rádi, že nabízíme, hračky, které nevznikají tak, že by někoho nebo něco poškozovaly.


https://www.youtube.com/watch?v=R_FZYK_Dm7I&feature=youtu.be 

zde se můžete podívat na návod na hru – zabere vám to 58 vteřin


  • Velikost: 19 x 19 x 6 cm
  • Hmotnost: 0,361 kg
  • Materiál: dřevo
  • Věk: nad 3 roky
  • Údržba: v čistotě udržujte vlhkým hadříkem

 photo by plantoys

Podobné produkty

Materiál dřevo
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
U Avatar autora Вариант NVI-№9345 11.2.2024 08:33
Психотерапевт https://batmanapollo.ru/
Odpovědět