Deka PUIKKO Lapuan Kankurit 140x180 cm růžová

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 3

Zabalte se do čisté vlny plné severského designu.

Dostupnost skladem
4 099 Kč    
Značka LAPUAN KANKURIT
Kategorie Deky
 

Design: Reeta Ek

Není nic lepšího než se zabalit do teplé deky a zahřát se horkým čajem. Deky od finské značky Lapuan Kankurit jsou pro tyto chvíle jako dělané. Skandinávský design, kvalitní materiál a tradiční zpracování si určitě zamilujete. Deka je vyrobena ze 100 % vysoce kvalitního jemného jihoamerického vlněného vlákna. Celý proces výroby probíhá v Evropě (hlavní část ve Finsku).

Deku pro Finskou přádelnu Lapuan Kankurit navrhla designérka Reeta Ek, která žije v Helsinkách a je autorkou dalších krásných sérií od značky Lapuan Kankurit jako jsou twisti, pare, uitto. Návrh vzoru Eskimo vznikl, když si hrála s dřívky od nanuků, a jak Reeta říká, nejlepší nápady přicházejí jen tak, v každodenním životě, zrovna když se vůbec nesnažíte o nějaké umění.  

O ZNAČCE LAPUAN KANKURIT:

Hlavní myšlenkou firmy je být v souladu s přírodou, udržitelný rozvoj pro ně není jen prázdnou frází a čisté přírodní materiály jsou tou největší firemní hodnotou. Kombinace moderní techniky a kreativity finských designérů představuje to nelepší ve svém oboru. Neexistuje žádný správný nebo špatný způsob, jak používat výrobky Lapuan Kankurit: přikrývky mohou být také použity jako ubrusy nebo děliče prostorů. Vysoce kvalitní textilie z pouze přírodních materiálů vás budou těšit po desetiletí, což znamená, že zde můžete také nechat trvalé dědictví pro budoucí generace. 

  • Velikost: 140 x 180 cm + třásně
  • Materiál: 100% čistá střižní vlna
  • Údržba: ruční praní na 30 °C nebo suché čištění, nesušte v sušičce
Designér Reeta Ek
Velikost 140 x 180 cm + třásně
Materiál 100% čistá střižní vlna
Barva růžová / rose

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: