Deka AAMOS Lapuan Kankurit 140x240 cm černá *

 

Zabalte se do čistě přírodní deky plné severského designu.

Dostupnost skladem
4 685 Kč    
Značka LAPUAN KANKURIT
Kategorie Deky
 

Design: Heini Riitahuhta

Není nic lepšího než se zabalit do teplé deky a zahřát se horkým čajem. Deky od finské značky Lapuan Kankurit jsou pro tyto chvíle jako dělané. Skandinávský design, kvalitní materiál a tradiční zpracování si určitě zamilujete. Deka je vyrobena ze směsi 60% biobavlny a 40% evropského lnu. Celý proces výroby probíhá v Evropě (hlavní část ve Finsku).

Heini Riitahuhta je mladá designérka, která studovala design keramiky a skla na Aalto University. Sdílí s Lapuanem lásku k přírodě, čistotě a jednoduchosti. Kromě arabských uměleckých tendencí čerpá inspiraci z dětství, vzpomínky na babičku v zahradě, obklopenou vůněmi země a květin. Do obou dvou svých designů, jak RUUT, tak AAMOS, vložila mnoho přírodních motivů, které mají mimo jiné symbolizovat duševní růst, určité období vztahu mezi matkou a dcerou, dospívání, vývoj či kroky na životní cestě milovaného člověka.

O ZNAČCE LAPUAN KANKURIT:

Hlavní myšlenkou firmy je být v souladu s přírodou, udržitelný rozvoj pro ně není jen prázdnou frází a čisté přírodní materiály jsou tou největší firemní hodnotou. Kombinace moderní techniky a kreativity finských designérů představuje to nelepší ve svém oboru. Neexistuje žádný správný nebo špatný způsob, jak používat výrobky Lapuan Kankurit: přikrývky mohou být také použity jako ubrusy nebo děliče prostorů. Vysoce kvalitní textilie z pouze přírodních materiálů vás budou těšit po desetiletí, což znamená, že zde můžete také nechat trvalé dědictví pro budoucí generace. 

  • Velikost: 140 x 240 cm + třásně
  • Materiál: 60% biobavlna, 40% evropský len
  • Údržba: ruční praní na 30 °C nebo suché čištění, nesušte v sušičce

Podobné produkty

Designér Heini Riitahuhta
Velikost 140 x 240 cm + třásně
Materiál 60% biobavlna, 40% evropský len
Barva černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: