Deka RUUT Lapuan Kankurit 140x240 cm béžová

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Zabalte se do deky plné severského designu.

Dostupnost na dotaz
4 685 Kč    
Značka LAPUAN KANKURIT
Kategorie Deky
 

Design: Heini Riitahuhta

Není nic lepšího než se zabalit do teplé deky a zahřát se horkým čajem. Deky od finské značky Lapuan Kankurit jsou pro tyto chvíle jako dělané. Skandinávský design, kvalitní materiál a tradiční zpracování si určitě zamilujete. Deka je vyrobena ze směsi 60% bavlny a 40% lnu. Celý proces výroby probíhá v Evropě (hlavní část ve Finsku).

Heini Riitahuhta je mladá designérka, která studovala design keramiky a skla na Aalto University. Sdílí s Lapuanem lásku k přírodě, čistotě a jednoduchosti, kromě arabských uměleckých tendencí čerpá inspiraci z dětství, vzpomínky na babičku v zahradě, obklopenou vůněmi země a květin, do obou dvou svých designů, jak RUUT, tak AAMOS, vložila mnoho přírodních motivů, které mají mimo jiné symbolizovat duševní růst, určité období vztahu mezi matkou a dcerou, dospívání, vývoj či kroky na životní cestě milovaného člověka.

O ZNAČCE LAPUAN KANKURIT:

Hlavní myšlenkou firmy je být v souladu s přírodou, udržitelný rozvoj pro ně není jen prázdnou frází a čisté přírodní materiály jsou tou největší firemní hodnotou. Kombinace moderní techniky a kreativity finských designérů představuje to nelepší ve svém oboru. Neexistuje žádný správný nebo špatný způsob, jak používat výrobky Lapuan Kankurit: přikrývky mohou být také použity jako ubrusy nebo děliče prostorů. Vysoce kvalitní textilie z pouze přírodních materiálů vás budou těšit po desetiletí, což znamená, že zde můžete také nechat trvalé dědictví pro budoucí generace. 

  • Velikost: 140 x 240 cm + třásně
  • Materiál: 60% biobavlna, 40% evropský len
  • Údržba: ruční praní na 30 °C nebo suché čištění, nesušte v sušičce
Designér Heini Riitahuhta
Velikost 140 x 240 cm + třásně
Materiál 60% biobavlna, 40% evropský len
Barva béžová / linen

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: