Dortový tác Kastehelmi iittala 31,5 cm

 

Luxusní nádobí poseté kapkami rosy.

Dostupnost skladem
1 990 Kč    
Značka IITTALA
Kategorie Talíře a tácy
 

Design: Oiva Toikka 1964


Dortový tác z Kolekce Kastehelmi od značky iittala, ikony skandinávského designu, bude ozdobou vašeho prostřeného stolu. Doplňte sadu svého nádobí o tento luxusní kousek a používejte ho co nejčastěji. A nemusí to být vždy jenom dorty. Romantický tác z čirého skla je i oblíbeným dárkem nebo svatebním darem.

Tato romantická kolekce skleněných táců, talířů, misek, svícnů a textilu čerpá inspiraci z kapek rosy lesknoucích se jako řada perel v ranním slunci. Ve světle žárovek či svíček se opravdu třpytí jako kapky rosy. Její krásu jen potvrzuje to, že se vyrábí už půl století.


O KOLEKCI KASTEHELMI:

Kolekce Kastehelmi, byla navržena v roce 1964. Designér Oiva Toikka se inspiroval finskou přírodou, zejména kapkami rosy v trávě, a vytvořil nadčasovou a nádhernou kolekci nádobí, kterou firma iittala znovu obnovila v roce 2010. Pro velký úspěch ji každoročně rozšiřuje o nové produkty a případně barvy původních produktů. Pokud se říká, že iittala je sběratelská láska na celý život, tak Kastehelmi dělá v tomto směru této značce skvělou reklamu. 


  • V dárkové krabici
  • Velikost: 31,5 cm
  • Materiál: sklo
  • Údržba: pouze ruční mytí
  • Pozor! Nikdy nepoužívejte pro ohřívání v mikrovlnné troubě!
Designér Oiva Toikka
Velikost 31,5 cm
Materiál sklo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: