Talíř Kastehelmi iittala 24,8 cm čirý

 

Luxusní nádobí poseté kapkami rosy.

Dostupnost skladem
1 050 Kč    
Značka IITTALA
Kategorie Talíře a tácy
 

Design: Oiva Toikka 1964


Součástí ikonické kolekce Kastehelmi – v překladu "kapky rosy" – od finské značky iittala jsou i tyto talíře, které si můžete vybrat v několika barvách a velikostech. Menší se hodí jako dezertní, ty největší třeba jako servírovací tácy. My jsme si je oblíbili jako doplněk k bílému porcelánovému nádobí. Sklo je probarvené ve hmotě, a tak efekt zářících kapek rosy vynikne ještě více. Čirá je nejoblíbenější "barvou" z této kolekce určitě proto, že vypadá opravdu luxusně.  

Tato romantická kolekce skleněných táců, talířů, misek, svícnů a textilu čerpá inspiraci z kapek rosy lesknoucích se jako řada perel v ranním slunci. Ve světle žárovek či svíček se opravdu třpytí jako kapky rosy. Její krásu jen potvrzuje to, že se vyrábí už půl století.


O KOLEKCI KASTEHELMI:

Kolekce Kastehelmi, byla navržena v roce 1964. Designér Oiva Toikka se inspiroval finskou přírodou, zejména kapkami rosy v trávě, a vytvořil nadčasovou a nádhernou kolekci nádobí, kterou firma iittala znovu obnovila v roce 2010. Pro velký úspěch ji každoročně rozšiřuje o nové produkty a případně barvy původních produktů. Pokud se říká, že iittala je sběratelská láska na celý život, tak Kastehelmi dělá v tomto směru této značce skvělou reklamu. 


  • Velikost: 24,8 cm
  • Materiál: sklo
  • Údržba: lze mýt v myčce
  • Pozor! Nikdy nepožívejte pro ohřívání v mikrovlnné troubě!

Podobné produkty

Designér Oiva Toikka
Velikost 24,8 cm
Materiál sklo
Barva čirá / clear

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: