Mísa Kastehelmi iittala 1,4 l čirá __

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Nadčasové kapky rosy do vaší sbírky luxusního nádobí.

Dostupnost skladem
1 190 Kč    
Značka IITTALA
Kategorie Misky a mísy
 

Design: Oiva Toikka 1964


Velká mísa Kastehelmi je ideální na ovoce a saláty. Tato mísa z ikonické kolekce designového nádobí Kastehelmi od značky iittala je součástí celého konceptu skaninávské značky iittala a dá se výborně kombinovat s dalšími kousky od této značky. Nádobí Kastehelmi je v čirém provedení nejoblíbenější a z každého prostřeného stolu udělá sváteční tabuli. 

Tato romantická kolekce skleněných táců, talířů, misek, svícnů a textilu, čerpá inspiraci z kapek rosy lesknoucích se jako řada perel v ranním slunci. Ve světle žárovek či svíček se opravdu třpytí jako kapky rosy. Její krásu jen potvrzuje to, že se vyrábí už půl století. A pokud vás překvapuje, že některé barvy jsou výrazně dražší než jiné, je to z toho důvodu, že v těchto barvách jsou použity velmi drahé přísady, které ještě navíc prodlužují dobu výroby.  


O KOLEKCI KASTEHELMI:

Kolekce Kastehelmi byla navržena v roce 1964. Designér Oiva Toikka se inspiroval finskou přírodou, zejména kapkami rosy v trávě, a vytvořil nadčasovou a nádhernou kolekci nádobí, kterou firma iittala znovu obnovila v roce 2010. Pro velký úspěch ji každoročně rozšiřuje o nové produkty a případně barvy původních produktů. Pokud se říká, že iittala je sběratelská láska na celý život, tak Kastehelmi dělá v tomto směru této značce skvělou reklamu. 


  • Velikost: 1,4 l
  • Materiál: sklo
  • Údržba: lze mýt v myčce, nepoužívejte v mikrovlnné troubě

Podobné produkty

Designér Oiva Toikka
Velikost 1,4 l
Materiál sklo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: