Porcovací nůž Norden

 

Krásný pomocník do vaší kuchyně. 

Dostupnost skladem
3 340 Kč    
Značka FISKARS
Kategorie Příbory a nože
 

Rovný, dlouhý nůž s jemným břitem od společnosti Norden Carving je ideální pro vykrajování pečeně. Čepel prémiové kvality je vyrobena z vysoce výkonné německé oceli s vysokým obsahem uhlíku zajišťující vynikající výkon a dlouhotrvající ostrost, která je ještě posílena optimálním úhlem ostření 26˚. Rukojeť nože je vyrobena z finského tepelně ošetřeného březového dřeva, díky čemuž je nůž velmi pohodlný a přirozeně krásný. Tvrdost čepele HRC 56.

Finské nádobí Norden je nejen krásné, ale i kvalitní. Pánve, hrnce a nože z prémiové řady pod značkou Fiskars se pořizují na celý život. Jednak prostě vydrží, a my jsme přesvědčeni i o tom, že ani vzhledově se vám neomrzí. A až budete servírovat přímo v hrnci na stůl, rozhodně to bude stylové a útulné. Zapomeňte na nákupy sad nádobí a vytvořte si svoji osobní sbírku těch nejlepších kousků přímo na míru do vaší kuchyně. Pokud s námi sdílíte názor, že stačí mít málo věcí, pečlivě vybraných a kvalitních, bude i nádobí Norden zapadat do této minimalistické životní filosofie. 


Kombinujte nerezové a litinové nádobí nebo si k němu vyberte něco z dalších značek, jako je lehké hliníkové nádobí Rotisser (Fiskars) nebo skvělé nerezové nádobí Tools od značky iittala.


O KOLEKCI NORDEN:

Design nádobí finské značky Norden vychází ze severské přírody a tradice. Pod touto značkou se vyrábí hrnce, pánve a nože prémiové kvality. Hrnce a pánve z litiny velmi dobře drží teplo a jsou tak perfektní pro pomalé vaření, dušení, pečení. Jedinečná povrchová úprava Thermium™ na povrchu nádobí ze smaltované litiny zaručuje nepřilnavost i při těch nejvyšších teplotách. Nádobí je jednoduché na údržbu, některé hrnce mají odjímatelné kolečko, které můžete použít jako podložku pod horký hrnec, rukojeti pánví jsou dřevěné, takže se nikdy nespálíte. Dřevěné prvky jsou z finské břízy. 


 Blog o hrncích z luxusních řad pod značkou Fiskars si můžete přečíst zde.


  • V dárkové krabici 
  • Velikost: 19,9 cm (délka čepele)
  • Hmotnost: 187 g
  • Materiál: karbonová ocel (tvrdost 56 HRC), finská bříza
  • Údržba: doporučujeme ruční mytí

Podobné produkty

Rozměr 19,9 cm
Materál karbonová ocel, finská bříza

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: