Stolní hra Pinball Plantoys

 

Vytvořte si s dětmi vlastní pinball!

Dostupnost na dotaz
2 575 Kč    
Značka PLANTOYS
Kategorie Hračky
 
Znáte hru pinball?⁠ A znáte i tu v dřevěném provedení?⁠ Je to parádní hračka pro děti a dokonce i pro hravé dospělé. Tyto dřevěné hračky jsou navíc udržitelné a zdraví neškodné a hlavně stylové. A to nejlepší je, že si ho můžete se svými dětmi vytvořit tak, jak se vám líbí. Stačí vám k tomu pár dřevěných hlaviček a gumičky, které jsou součástí balení, a každý den máte v podstatě novou hru.

O ZNAČCE PLANTOYS:

Krásné hračky ze dřeva, kvalitní zpracování a ekologická výroba. Hračky PLAN TOYS podporují hru, kreativitu a učí děti hrou. Jejich úspěch potvrzují desítky ocenění z celého světa. A proto mají místo i u nás v arki. Vybrali jsme takové, které se hodí do skandinávsky laděných minimalistických domovů.

Značka s více než třicetiletou tradicí, která vznikla v roce 1981 na jihu Thajska, a zde také vyrábí dodnes. Ve své produkci využívá dřevo kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko a tím pádem již nejsou pro farmáře užitečné. Ve výrobním procesu se dbá na používání solární energie a biomasy, lepidla jsou bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, tj. bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Obaly a tištěné materiály jsou z recyklovaného papíru. I vztahy k zaměstnancům jsou předmětem zájmu firmy, akreditace o sociální odpovědnosti je toho důkazem. A my jsme rádi, že nabízíme, hračky, které nevznikají tak, že by někoho nebo něco poškozovaly.


  • Velikost: 39 x 48 x 11 cm
  • Materiál: dřevo 
  • Věk: nad 3 roky
  • Údržba: v čistotě udržujte vlhkým hadříkem

 photo by plantoys

Podobné produkty

Materiál dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: