Talíř Moomin Ancestor Arabia 19 cm černý

 

Rodina Mumínků na porcelánu od značky Arabia.

 
Dostupnost skladem
690 Kč    
Značka ARABIA MOOMIN
Kategorie Moomin
 

Talíř ze sady nádobí s Mumínky od finské značky Arabia. Na tajemně černém podkladu najdeme přímo imaginární postavu z knížek o Mumíncích, předka Mumínků. Ancestora můžete najít i na hrníčku, sklenici a misce. 

Design: Tove Slotte, 2018

Ilustrátorka a návrhářka, která stojí za návrhem sklenice Ancestor i za návrhem celé kolekce porcelánového nádobí s Mumínky Tove Slotte pracovala na základě originálních ilustrací od světově známé finské autorky Tove Jansson, která dala život postavičkám z kouzelného údolí. 

Design: Tove Slotte

Ilustrátorka a návrhářka, která stojí za návrhem talíře Ancestor i za návrhem celé kolekce porcelánového nádobí s Mumínky Tove Slotte pracovala na základě originálních ilustrací od světově známé finské autorky Tove Jansson, která dala život postavičkám z kouzelného údolí. Talíř je nejen perfektním dárkem, ale i krásným kusem nádobí, který rozveselí každé dětské posezení.

O ZNAČCE ARABIA MOOMIN:

Moomin by Arabia, jak již název napovídá, spadá pod finskou značku designového nádobí Arabia, založenou v roce 1873Okouzlující ilustrace na porcelánovém nádobí vypráví příběh ze slavných dětských knížek o Mumíncích, rodině roztomilých bílých trolů, kteří spolu se skřítky a zvířátky z pohádkového údolí zažívají dobrodružství a čelí různým nesnázím.

  • Velikost: 19 cm
  • Materiál: porcelán
  • Údržba: lze mýt v myčce, použít na zapékání, mražení a do mikrovlnné trouby
Designér Tove Slotte
Velikost (průměr) 19 cm
Materiál porcelán

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: