Deka KUUSI Lapuan Kankurit 130x200 cm šedá

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Zabalte se do čisté vlny plné severského designu.

Dostupnost skladem
3 300 Kč    
Značka LAPUAN KANKURIT
Kategorie Deky
 

Design: Masaru Suzuki

Není nic lepšího než se zabalit do teplé deky a zahřát se horkým čajem. Deky od finské značky Lapuan Kankurit jsou pro tyto chvíle jako dělané. Japonský designer Masaru Suzuki navrhl krásnou a dva metry dlouhou deku inspirovanou přírodou. Skandinávský design, kvalitní materiál a tradiční zpracování si určitě zamilujete. Vyrobeno ze 100% vysoce kvalitní novozélandské vlny. Celý proces výroby probíhá v Evropě (hlavní část ve Finsku a v Litvě).

Masaru Suzuki je japonský designér, který od roku 2009 pracuje (kromě dalších projektů po celém světe) pro značku Lapuan Kankurit. Vnímavě zpracovává přírodní témata do nádherných vzorů... deka Kuusi není skvělá jen svým vzorem, ale i velkorysým rozměrem 130x200 cm. Podívejte se i na další kolekce od tohoto designéra: Verso, Päkäpäät nebo Kili.

O ZNAČCE LAPUAN KANKURIT:

Hlavní myšlenkou firmy je být v souladu s přírodou, udržitelný rozvoj pro ně není jen prázdnou frází a čisté přírodní materiály jsou tou největší firemní hodnotou. Kombinace moderní techniky a kreativity finských designérů představuje to nelepší ve svém oboru. Neexistuje žádný správný nebo špatný způsob, jak používat výrobky Lapuan Kankurit: přikrývky mohou být také použity jako ubrusy nebo děliče prostorů. Vysoce kvalitní textilie z pouze přírodních materiálů vás budou těšit po desetiletí, což znamená, že zde můžete také nechat trvalé dědictví pro budoucí generace. 

  • Velikost: 130 x 200 cm
  • Materiál: 100% čistá střižní vlna
  • Údržba: ruční praní na 30 °C nebo suché čištění, nesušte v sušičce
Velikost 130 x 200 cm
Materiál 100% čistá střižní vlna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: