Dřevěné kousátko žába ooh noo

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 3

Dřevěné hračky pro ty nejmenší.

Dostupnost skladem
340 Kč    
Značka OOHNOO
Kategorie Hračky
 
Dřevěné kousátko ve tvaru žabky pomůže překonat prořezávání prvních zubků... navíc je ekologicky vyrobené a zdraví nezávadné, protože my plastovým hračkám moc nefandíme. Velikostně je tak akorát na uchopení a zároveň nemusíte mít strach, že by jej vaše ratolest spolkla. Tento materiál více napomáha prořezávání dětských zoubků díky své tvrdosti, zároveň zamezuje uvolňování třísek či kousků dřeva do úst dítěte.

O ZNAČCE OOHNOO:

Příběh nádherných kousků z rodiny ooh noo začíná tam, kde začíná život sám. Mladá designérka, tou dobou pracující pro rodinnou firmu, se stala maminkou a na trhu ji začalo něco chybět… Značka oohnoo je navržena a vytvořena s láskou k dětem, designu, řemeslné tvorbě a tradicím. Pokud jde o děti a materiály oohnoo nezná kompromis, vše je vyrobeno většinou ručně z tradičních přírodních materiálů. Použití přírodních materiálů a nadčasový minimalistický design dělají z oohnoo značku, kterou si zamilujete na celý život.


  • Velikost: 7,6 x 7,5 cm
  • Materiál: javorové dřevo bez obsahu chemických či toxických látek; materiál je přirozeně antibakteriální
  • Věk: od 0 měsíců
  • Údržba: v čistotě udržujte vlhkým hadříkem bez použití chemických čističů a mýdel; nepokládejte na horká místa poblíž ohni či slunci; mějte dítě s hračkou vždy pod dohledem dospělých osob


photo by ooh noo

Materiál javorové dřevo
Rozměr 7,6 x 7,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: