Konec prokrastinace

 
Efekt lupa
 

Jak přestat chorobně odkládat povinnosti a začít žít naplno?

Dostupnost skladem
349 Kč    
Značka JAN MELVIL PUBLISHING
Kategorie Vzdělávací knihy
 

Autor: Petr Ludwig


Novodobé slovo "prokrastinace" popisuje člověka, který chorobně odkládá své úkoly a povinnosti na potom, tedy prokrastinuje. A Petr Ludwig se zabývá bouráním polopravd a mýtů v oblasti osobního rozvoje a současné vědecké poznatky této oblasti převádí do praxe lidí a firem. Pokud i vy jste věčně prokrastinující člověk a potřebujete najít motivaci, měli byste mít jeho knihu na poličce. Hlavně si dejte pozor, ať neprokrastinujete nad čtením knihy Konec prokrastinace, prostě se do toho pusťte, budete nadšení!


Věděli jste, že tohle je jedna z nejúspěšnějších českých knih? Byla přeložena do mnoha světových jazyků, v Americe je hitem a sám autor nyní žije v New Yorku, kde, stejně jako tady - v České republice - pořádá přednášky a semináře. Petr Ludwig vede brněnskou vzdělávací společnost GrowJOB.

Petr Ludwig je také autorem videa, kterým vyzval Čechy k nošení roušek (v době pandemie koronaviru) a zároveň inicioval nahrání videa v angličtině, ve kterém skvěle vysvětlil, proč je to nutné. Video se stalo celosvětovým hitem a Petr Ludwig dostal ocenění za přínos celosvětovému boji proti koronaviru. 


15,5 x 15,5 cm

Jan Melvil Publishing 2013

Podobné produkty

Autor Petr Ludwig
Velikost 15,5 x 15,5 cm
Rok vydání 2014
Počet stran 271

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: