Nerezový rendlík Norden 1,8 l

 

Krásný pomocník do vaší kuchyně. 

Dostupnost skladem
3 315 Kč    
Značka FISKARS
Kategorie Hrnce a pánve
 

Finské nádobí Norden je nejen krásné, ale i kvalitní. Pánve, hrnce a nože z prémiové řady pod značkou Fiskars se pořizují na celý život. Jednak prostě vydrží, a my jsme přesvědčeni i o tom, že ani vzhledově se vám neomrzí. A až budete servírovat přímo v hrnci na stůl, rozhodně to bude stylové a útulné. Zapomeňte na nákupy sad nádobí a vytvořte si svoji osobní sbírku těch nejlepších kousků přímo na míru do vaší kuchyně. Pokud s námi sdílíte názor, že stačí mít málo věcí, pečlivě vybraných a kvalitních, bude i nádobí Norden zapadat do této minimalistické životní filosofie. 


Kombinujte nerezové a litinové nádobí nebo si k němu vyberte něco z dalších značek, jako je lehké hliníkové nádobí Rotisser (Fiskars) nebo skvělé nerezové nádobí Tools od značky iittala.


O KOLEKCI NORDEN steel:

Design nádobí finské značky Norden vychází ze severské přírody a tradice. Pod touto značkou se vyrábí hrnce, pánve a nože prémiové kvality. Hrnce a pánve mají celoplošnou třívrstvou konstrukci, která umožňuje rovnoměrnou distribuci tepla. Ta je zajištěna hlavně hliníkovou vnitřní vrstvou mezi nerezovými povrchy a 3,5mm silným dnem. Unikátní minerální úprava zajišťuje nepřilnavost povrchu i při velmi vysokých teplotách a přitom nijak neovlivňuje nerezový vzhled. Způsob uchycení rukojeti minimalizuje vedení tepla a tím zajišťuje pohodlné používání. A nemusíte se bát používat ho i v troubě až do 240°C. 


 Blog o hrncích z luxusních řad pod značkou Fiskars si můžete přečíst zde.


  • V dárkové krabici
  • Velikost: 1,8 l, 20,2 x 38,2 cm, výška 14,4 cm
  • Hmotnost: 1,57 kg
  • Materiál: nerezový povrch s nepřilnavou minerální úpravou na hliníkovém jádru 
  • Údržba: můžete mýt v myčce, vhodné i do trouby až do 240°C

Podobné produkty

Materiál nerezový povrch na hliníkovém jádru
Rozměry 20,2x38,2x14,4 cm
Hmotnost 1,570 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: