Svíčka ze sójového vosku - ŠVESTKA S RŮŽÍ A PAČULOU Šumava Forrest 120 ml

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 3

Přírodní svíčka ze sójového vosku s vůni švestky, růže a pačuly.

Dostupnost skladem
279 Kč    
Značka Šumava Forrest
Kategorie Šumava Forrest
 

Svíčka s nádhernou vůni podzimu a ovocného čaje vás příjemně překvapí. Udělejte si chvilku jen pro sebe s knížkou a čajem, napusťte si horkou vanu nebo se zabalte do deky a jen tak relaxujte. Zavřete oči a vnímejte tu jemně nasládlou vůni.

Pod víčkem se skrývá překvapení v podobě sušených květů a švestek. Svíčka je veganská (neobsahuje živočišné produkty) a není testována na zvířatech. Hoří o polovinu pomaleji než běžné parafínové svíčky a uvolňuje až o 99 % méně sazí. 


O ZNAČCE ŠUMAVA FORREST:

Vtipné názvy, krásné vůně, přírodní složení a výsledkem je báječná kosmetika... její příběh začal před pár lety, když se paní Zuzana rozhodla vyrábět krémy pro sebe a svoji rodinu. A protože má na Šumavě penzion, krémy se dostaly mezi její zákazníky a měly úspěch. A tak vznikaly další a další výrobky, až vznikla celá minimalistická značka Šumava Forrest – dnes už i s malým, útulným obchůdkem přímo na Šumavě. Všechny suroviny použité na výrobu jsou s maximálním úsilím vybírány kvalitně a lokálně od místních farmářů a dodavatelů. A dokonce všechny flakonky jsou tak stylové! A ke všemu etikety přilepeny šetrně, aby se daly snadno odstranit a nádobky znovu použít. Zkrátka tu radost v nás asi nezapřeme a vám přejeme to samé!

A pokud byste si chtěli o značce přečíst víc a třeba proč a jak jsme si ji vybraly, přejděte přímo ke článku na blogu.


  • Objem: 120 ml
  • Vůně: švestka, růže, pačuli
  • Složení: přírodní vosk ze sójových bobů, 100% esenciální olej, knot z bavlny s přidaným papírovým jádrem

Podobné produkty

Objem 120 ml
Složení přírodní vosk ze sójových bobů, 100% esenciální olej, knot z bavlny s přidaným papírovým jádrem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: