SEZÓNA SVATEB V PLNÉM PROUDU

sezona-svateb-v-plnem-proudu-cover

Květnové svatby byly definitivně potvrzeny jako skvělé, a to když v květnu proběhla svatba na britském královském dvoře. A my, protože fandíme všem krásným životním okamžikům, milujeme samozřejmě i svatby. O to víc, když nyní začal vycházet báječný magazín MILE. A pokud na nějakou svatbu pozvaní jste, a nebo přemýšlíte, jak sestavit svůj seznam darů, tady jsou naše tipy.


sezona-svateb-v-plnem-proudu13

foto pro mile magazin @_fotim

U nás v arki si můžete sestavit svůj seznam svatebních darů, je zdarma a není časově omezený, stačí projít arki a místo do nákupního koše zvolit tlačítko na seznam přání, seznamu jen dejte jméno, které potom rozešlete svým hostům... a ti už mohou nakupovat podle svého uvážení a vy se potom na svatbě můžete radovat z vysněných kousků. Více o Přeji si zde.

sezona-svateb-v-plnem-proudu2

sezona-svateb-v-plnem-proudu3  sezona-svateb-v-plnem-proudu4

foto pro mile magazin @_fotim

Pozvání na svatbu s sebou nese i otázku, jaký svatební dar. Pokud tedy novomanželé neudělají svůj seznam svatebních darů, a budou si přát dar finanční, můžete je stejně překvapit – a to zabalením finančního daru třeba do nádherných sběratelských svícnů Kivi nebo Kastehelmi. A nebo do nádherného fotoalba od Papelote, a můžete se spolehnout, že ho ženich a nevěsta rozhodně použijí. 

sezona-svateb-v-plnem-proudu5  sezona-svateb-v-plnem-proudu7

sezona-svateb-v-plnem-proudu6

A pokud přemýšlíte o dekoracích, máme pro vás jeden tip, zkuste do svého rozpočtu zahrnout položku na nákup pár krásných kousků, které vyzvedne vaši svatbu do nebeských výšin. My doporučujeme pár svícnů Kastehelmi nebo Kivi od iittaly, jsme si jistí, že díky jejich barevné škále se určitě trefíme do vašeho ladění. Máme totiž vyzkoušené, že ve společnosti jednoduchých čirých svícnů září jako drahokamy, a ještě vám zůstanou jako památka na váš nejkrásnější den. 

sezona-svateb-v-plnem-proudu8

Už víte, na čem budete servírovat svatební dort? Co byste řekli na tento bublinkový tác? Ten je také jednou z věcí, kterou bychom si pořídili jako vybavení na svatbu. A pokaždé, když ho potom doma použijete, vytane vám na mysli nádherná vzpomínka...

sezona-svateb-v-plnem-proudu9

foto pro mile magazin @_fotim 

A co nemůžeme vynechat je hrnec Sarpaneva, litinový zázrak z roku 1960. Nám v arki přijde, že ke svatbě má člověk dostat něco, co mu udělá radost a co bude na celý život. A tento hrnec na celý život je, a hlavně, jakmile je doma, je doma i dobré pomalu vařené jídlo, a když je doma dobré jídlo, je doma i domov a rodina. Takže za nás jednička mezi svatebními dary.

sezona-svateb-v-plnem-proudu10