OOHNOO

Příběh nádherných kousků z rodiny ooh noo začíná tam, kde začíná život sám. Mladá designérka, tou dobou pracující pro rodinnou firmu, se stala maminkou a na trhu ji začalo něco chybět…

Značka oohnoo je navržena a vytvořena s láskou k dětem, designu, řemeslné tvorbě a tradicím. Pokud jde o děti a materiály oohnoo nezná kompromis, vše je vyrobeno většinou ručně z tradičních přírodních materiálů. Použití přírodních materiálů a nadčasový minimalistický design činí z oohnoo značku, kterou si zamilujete na celý život. Každý produkt je malým uměleckým dílem a je stejně vhodný pro kluky nebo holčičky. Kočárek oohnoo obdržel ocenění Red Dot: Product Design 2017 a stal se po půl ročním uvedení na český trh nejoblíbenějším produktem pro děti na našem eshopu.
Kolekce oohnoo je navržena tak, aby s ní děti rostly a našly si v ní něco v každém věku. Kolekce obsahuje dřevěné hračky – kočárky, vozíky, kostky, pexeso, měkké plyšáky, drobný nábytek a ložní povlečení. Povlečení vyrobené z měkkých a čistých materiálů – výhradně z lnu a bavlny a dá se jednoduše kombinovat ať už v postýlce spí kluk nebo holčička. A když děti odrostou, zachová si krásu i pro další generace.

vyrobci_oohnoo_1

415
797514157975

Stránka 1 z 1 - 72 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 72 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.