ZAŘIZUJETE DĚTSKÝ POKOJÍČEK?

zarizujete-detsky-pokojicek-cover

Zařizujete dětský pokojíček? Možná si nevíte rady, ale chtěli byste ho mít krásný a jednoduchý? My k tomu dodáváme, že důležité je, aby se v něm vašemu malému pokladu líbilo. A líbit se mu bude, když bude uklidňující, plný jeho oblíbených hraček, když tam bude mít pelíšky, a když mu zůstane prostor na to, aby si v něm nechal/a také nějakou tu svoji stopu. 

Za nás rozhodně hlasujeme pro minimum barev, alespoň na začátku, kdy zařizujete základ, protože vytváříte pozadí pro to, co se bude v pokojíčku dít později (a myslím, že všichni víme, že později se tam tak jako tak nějaké ty barvy dostanou. Zkuste šedé, bílé a béžové tóny, uvidíte, že budete mít úspěch.

zarizujete-detsky-pokojicek1

Rozhodně se vyvarujte pořizování typický dětských prvků, jako jsou třeba (a bohužel) tolik oblíbené koberce se silnicemi – my vám nabízíme alternativu – nahraďte je třeba hrací podložkou Vesnička od Ooh Noo. Potom s vámi může být v parku, ne dovolené, a nebo třeba u dědečka v obýváku. 

zarizujete-detsky-pokojicek2

Přemýšlejte i o tom, kam si sednete vy, až se budete kochat tím, jak  krásně si spolu ty vaše děti hrají... co takhle závěsné houpací křeslo? Uvidíte, že i děti si ho báječně užijí. 

zarizujete-detsky-pokojicek3

Stoleček, kuchyňka a kočárek – svatá trojice pro malé holčičky. K tomu snad není co dodat :). Snad jen opět upozornění, jak krásná je kuchyňka jednoduchých tvarů a v přírodním provedení. Kdyby někdo netušil, kam pro ni, tak tato je určitě z IKEA, a kdybyste váhali, kde že se prodává ten krásný kočárek, podívejte se k nám do arki:). 

zarizujete-detsky-pokojicek4

Nezapomeňte při zařizování pokojíčku na povlečení na peřinky, peřiny, polštáře... Peřinky by měly úplně stejně jako nábytek, podlaha a stěny být velice jednoduché. Pokojíček potom snese i mnohem víc než krásné designové pexeso.

Nás nadchla sada kombinovatelných povlaků od našeho oblíbeného ooh noo – potom vás totiž nepřekvapí ani nehoda, která ušpiní právě povlečený polštář. Klidně ho vyměníte za jiný vzor, který se prostě do série hodí. 

zarizujete-detsky-pokojicek5

Vadí vám hračky, které se válí všude? A že si malé děti hrají nejvíce u maminky, tedy většinou v kuchyni, to víme všechny. Vozík na hračky ooh noo pomůže každý večer vše napravit tak, aby i ty nejvytíženější mamky měly prostor i na svůj odpočinek. 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.